| Moraru_Alex_2002 a întrebat:

Recent mi-am reinstalat Windows 7 pe 64 bit.Totul mergea bine pana cand intr-o zi cand am instalat Fraps sau alte programe pe 64bit imi da aceasta eroare: 0xc000001d in event viewer alaturi de alte randuri mai putin importante si nu stiu cum sa rezolv.

Din cate am vazut pe Internet, am nevoie de un "fixer" cu licenta.Dar cine da bani pentru niste programe mai ales ca gasesti tot felul de kitschuri cu licenta si tot felul de pachete si bonusuri incluse.

Daca stiti cum sa rezolv problema asta fara sa reinstalez Windowsul, va rog sa-mi raspundeti.

O zi buna sa aveti si multumesc pentru timpul acordat!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Treci pe windows 10!

| CPAElites a răspuns (pentru CPAElites):

Folosesc windows 10 de 6 luni si merge ca in prima zi ( pe mine w7 ma tine maxim 3 luni.)
Toate programele funcioneaza corectwinking fara erori.

| GreenWolf a răspuns:

Uita-te cu atentie, probabil ai instalat acele programe pe 32bit, in caz ca nu ai instalat pe 32bit, cauta problema pe google, da copy si paste la eroarea pe care ti-o da si la final scrie "solve" daca intelegi bine limba engleza
In caz ca nu intelegi limba engleza destul de bine poti folosii un translator online
Aici o sa iti las si un link de download al unui fixer gratuit care te poate ajuta
http://errortools.com/windows/fix-0xc000001d-error/
Sa ai o zi buna! :)