| butterflyone a întrebat:

Recomandati-mi un telefon bun, care sa se incadreze in 10 milioane, de preferat cu 2 camere, una in spate si cealalta frontala.
Eu m-am gandit la Allviex Alldro p5.
Aveti idee, e bun, e ok, se merita sa il cumpar?
Recomandati-mi deci cateva telefoane.
Multumesc, funda la cel mai bun raspuns si vot la celelalte.

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Acesta este un telefon bun http://bit.ly/18t4kuD costa 9 mil si merge super ok. Singura lui problema este la difuzor ca la sunete foarte puternice dardaie un pic in rest e super ok.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S3 mini e o panrama de telefon. Vai de viat lui ca si hardware. Allview p5 quad este foarte ok.
Mai ai o varianta: xperia L, care e si el destul de ok.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Faci o mare prostie daca iti cumperi Allview, e chinezarie maxima, cumparati Samsung galaxy s3 mini, are tot ce ai nevoie, ecran bun, camera buna inclusiv camera frontala, memorie interna 8gb, proceosr dual core, te si poti juca pe el si e si mai rezistent si mai de calitate decat ***-ruile Allview.

| Zendaya a răspuns:

Telefonul e bun, insa eu zic ca exista telefoane si mai bune.Dar, daca vrei incadrat in 10 milioane poti sa il cumperi pentru pretul lui e foarte bun.