| Baw's_Jonny_1993 a întrebat:

Romania detine bombe nucleare?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Centrala nucleara avem la Cernavoda, dar bombe nucleare nu detinem.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Abia are politia benzina sa puna la Logan...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bomba nucleara este Iohannis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,avem.Vezi la emisiunile tv, Bianca Dragusanu este una. Glumesc.NU suntem o putere mondiala in niciun caz.Nici armata sa rezistam 48 de ore nu avem. Depindem de NATO si UE.

| UzOm a răspuns:

Da, fără număr. Avem pe lângă bombe nucleare și bacteriologice, chimice și electromagnetice.

Noi de abia avem în număr de 70.000 persoane active în armată și rezerve 200.000, iar pe lângă asta, noi încă mai folosim armament din anii `60-`70.

Deci mai poți visa la mileniul în care România va deține focoase nucleare.

| Decicumzici a răspuns:

Da ce esti tu spion?

| Bogdan_Bogdanbn_1992 a răspuns:

Da, detine, bombe nucleare mai mari ca prostia pe care ai mentionat mai sus -)))

| xDraogsel007 a răspuns:

Romania nu detine bombe nucleare. Dar Russia detine si altele!