| didutu13 a întrebat:

Hei TPU

in caz de razboi sa zicem ca eu sunt foarte aproape de o baza militara din Romania! ce credeti daca vom fi atacati ne vor ataca bazele militare cu bombe nucleare sau vor fi doar altercatii in aer si intre soldati!?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa intram in razboi.
Daca ar fi sa intram sigur ca o sa atace, prima data, bazele militare dar nu cu arme de nimicire in masa.

| sublime89 a răspuns:

Nimeni n-o sa ne atace, stai linistit.

| didutu13 explică (pentru sublime89):

Asa crezi? Tata este locotenent in armata mi-a zis cum merg treburile!

| sublime89 a răspuns (pentru didutu13):

Si el ti-a spus ca vom fi atacati?

| didutu13 explică (pentru sublime89):

Nu mi-a spus ca vor fi atacati dar dac cumva ucraina va intra in razboi cu rusia si Romania va interveni intr-un fel sau altul!