| DarthMaul a întrebat:

SAL ALL.Am o intrebare.Am incercat sa-mi instalez Adobe Flash Player 12, ca este un program bun.Am intrat pe get.adobe.com si am dat descarcare si instalare.La sfarsit imi zice ca a fost instalat cu succes, dar cand dau la programe nu imi apare niciun Adobe.Mi-am restartat Pc-ul si tot nu-mi aparea. Oare de ce?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca Flash Player pentru ce browser ai (IE sau altceva) dupa care il instalezi:
http://www.narayanvyas.org/......aller.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, Incearca sa stergi celelalte adbe-uri si mergi la un joc de pe facebook. Imediat acel joc iti va spune ca nu ai instalat Adobe flash player si iti da acolo un link de unde sa-l descarci.NUMAI acel Adobe e potrivit pentru jocurile pe facebook.Instaleaza-l.Apoi mergi la youtube, daca si acolo iti spune ca trebuie sa descarci un Adobe, mergi la link-ul dat de ei. Oriunde te duci pe internet si iti spune ca nu ai instalat Adobe flash player iti da si un link, pentru ca numai acel Adobe e necesar si bun. De exemplu Adobe flash player, mi la cerut siteul remi online. Desigur ca pentru fb si youtube am Adobe flash player 11. daca incerci sa descarci de pe siteul Adobe un flash player la nimereala, nu va funstiona in unele siteuri. Deci descarci numai cand cere sau cand acel site spune ca trebuie sa updatezi Adobe flash player. In speranta ca mai inteles, iti doresc o seara faina.tongue

| MariusSB a răspuns:

Adobe Flash Player nu e chiar un program.E o aplicate care iti permite sa vizualizezi content video.Adica sa vezi video-uri pe youtube sau pe alte site-uriwinking. Unele jocuri online pot solicita Adobe.

| DarthMaul explică (pentru MariusSB):

DA stiu asta, dar raspunde la intrebare te rog