| mnopqr a întrebat:

Sal all! Ati putea sa-mi spuneti si mie un program sau o modalitate prin care as putea sa-mi pun parola la computer (adica sa-mi ceara sa introduc parola atunci cand il pornesc). Ultima data cand am dezactivat parola nu am retinut-o, si nu o mai pot reactiva pentru ca imi cere ultima parola folosita. Va multumesc anticipat. Funda+Vot.

2 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Nu stie ce vorbeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat, eu un anul am mai intalnit asa ceva, sa -ti ceara ultima parola dupa ce AI DEZACTIVAT-O DEJA! daca ai avut o parola la pc, si ai dezactivat-o, poti pune o alta parola fara sa-ti mai ceara nimic! Am facut testul asta, ca sa nu vorbesc in necunostinta de cauza! Spune-mi, de unde ai dezactivat-o?