| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun TV sau o modalitate in care ca atunci cand pornesc televizorul sa imi ceara o parola, iar daca nu introduci parola sa nu poti viziona nici un program? Stiu ca exista parole pentru anumite canale, dar pe mine ma intereseaza pentru tot TV-ul.

Răspuns Câştigător
| HailSithis a răspuns:

Doar la televizoarele foarte noi(si scumpe happy )Ai putea sta 20 min sa parolezi toate canalele

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai un smarttv e posibil sa se poata, la tv normale eu nu am vazut acesta optiune