| radux3 a întrebat:

Sal, Ce Windows recomandati pentru un Amd Athlon II, Dual-Core, 2, 09 GHZ, 1, 74 Ram? Xp SAU W7? Ms mult

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Windows 7
Nu te lua dupa Giorgiana cu Xp-ul,este foarte prost in momentul de fata.
A fost bun la vremea lui,acum este foarte prost pentru programe, jocuri, etc.
Windows 7 este cel mai bun momentan.
La altele nici sa nu te gandesti.

4 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

Windows 7 pe 32 de biti. Eventual iti mai iei 1-2 gb de ram si poti si pe 64.

| clawditzu a răspuns:

Daca nu vrei sa te joci jocuri cu cerinte mari sau performante maxime dar vrei un desing "tare" recomand cu caldura win 7, daca nu XP big grin

| Georgiana16v a răspuns:

Eu iti recomand W7 sau Xp amandoua sunt bune.
Cel mai bun este Xp.
Dar eu am si W7 si merge super.

| Rickandlao a răspuns:

Clar windows 7 pe 32 de biti.E cel mai bun windows la ora actuala.nu iti lua xp, vei fi foarte dezamagit.