| serbanys a întrebat:

Sal.M-am apucat de un site in notepad htlm,am facut prima pagina homepage dar nu stiu cum sa o fac si pe a 2, ea este creata dar nu imi intra in ea, nu stiu ce cod ar trebui sa bag ca sa pot intra in ea sad
dau funda daca ma ajutati

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand varianta cea mai simpla de a-ti face un site: www.ucoz.ro - avantajul e ca au sabloane editabile, asa ca poti sa-ti folosesti cunostintele de HTML si sa-ti personalizezi site-ul dupa bunul tau plac.

| NgrMdx a răspuns:

Ai pus legaturile? Nu stiu. poate ai scris ceva gresit. uita-te cu atentie

| endy09 a răspuns:

In sectiunea body a primei tale pagini introdu tag-ul cu atributul href care indica destinatia paginii tale
Ex :

pagina 2

succes