| maniac a întrebat:

Sal telefoanele care sunt replici in comparatie cu cele originale tin mai putin nu? adica am vazut un e71 replica si spunea ca da 2 baterii la el.

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Normal ca tin mai putin, da le poti deosebi foarte usor mai ales Nokia prin formula *#92702689# si o sa iti apara cate ore are vb tel sau faza cu steluta tot la Nokia steluta la un tel replica are 5 colturi iar la cel original are 6 colturi iar la iphone :faci o poza si incerci sa o maresti daca nu merge marita e china tel.

| grimreaper_9745 a răspuns:

Replicile nu au toate aplicatiile. in loc de camera de 3. 15 are VGA. nu are memorie. mai multe lucruri.

| CosmicKarma a răspuns:

Replicile sunt aproape intotdeauna dual-sim, asta inseamna ca opereaza doua cartele simultan. de aceea au doua baterii, consumul este mai mare, le schimbi mai repede, si unele pachete vin si cu incarcator de casa, ca sa ai mereu o rezerva. si nu, desi ala de mai sus a spus ca se strica repede, sunt produse chinezesti pe piata de o calitate ridicata, nu sunt neaparat toate stifturi.

| vis a răspuns:

Replica happy cel mai prost tel posibil. Nu-ti merg toate aplicatiile! + ca nu te tin mai deloc happy evita

| cristinelM a răspuns:

Daca sunt replici, atunci inseamna ca sunt chinezarii, adica acele produse care o sa ti se strice mult mai curand decat crezi, te sfatuiesc sa eviti aceste replici.