| aless007 a întrebat:

Sal TPU, am o pagina de facebook.Problema este ca atunci cand postez o poza si dau pe "home",nu-mi apare postarea desi am dat like la pagina, care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| diaac a răspuns:

Dar pe pagina (nu la Home, ci pe pagina in sine) iti apare? Mie nu mi s-a intamplat asa, nu credeam ca adminilor li se intampla, dar facebook de ceva timp incoace a facut sa nu mai apara postarile paginii tuturor in NewsFeed. Asta e un fel de strategie a lor ca sa platesti sa apara mai multor oameni. sad
Incearca asa: du-te pe pagina si sub Cover Photo, langa Follow, da pe meniul drop-down cu steluta si click pe Add to Interests List - vezi apoi daca iti apare in News Feed. Am vazut in ultimii vreo doi - trei ani ca multe pagini pun mesaje spunandu-le fanilor lor sa faca asta daca vor sa le mai apara toate postarile in News Feed. Eu n-am facut asta, cred ca mi s-au pus unele pagini automat in functie de like-urile data. Chiar sunt curioasa daca o sa-ti mearga varianta asta.

| aless007 explică (pentru diaac):

Da,acum merge, trebuie si fanii paginii sa faca la fel pentru a vedea postarile?

| diaac a răspuns (pentru aless007):

Ei cu atat mai mult. Daca ai pagina de ceva timp, ar trebui sa iti arate cati oameni au vazut postarea. Da, probabil ar fi mai sigur sa le spui si lor sa faca la fel daca vor sa vada.

8 răspunsuri:
| rememberme24 a răspuns:

Iesi de pe pagina de facebook, apoi intra din nou sau da-i reload paginii si iti apare sigur

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Asa mi se intampla si miewinking E ceva normal! Inchide pagina de facebook, si deschide-o inapoiwinking O sa vezi ca s-a postat happy

| aless007 explică (pentru xChampiionOrLooser):

Nu,nu apare, l-am inchis si l-am deschis iar si tot nu-mi apare, am incercat si alt browser, am opera si am incercat si cu chrome si la fel sad

| xChampiionOrLooser a răspuns (pentru aless007):

Dureaza mai mult happy In ultimu' timp facebook-ul a fost aglomerat, de aceea dureaza atat! happy Oricum, se posteaza, doar ca dureaza mai mult

| aless007 explică (pentru xChampiionOrLooser):

Frate sunt admin pe 2 pagini, pe cealalta apare imediat, pe asta deloc. sad

| xChampiionOrLooser a răspuns (pentru aless007):

Mda... cum am zis facebook-ul merge greu! Du-te la pagina -->sub Cover--> langa Follow-->apasa pe steluta aia laughing ---> click Add to Interests List! S-ar putea sa mearga asa happy