| bogdan908 a întrebat:

Sal TPU am o problema cu tv un smart tv ue40h5450 am umblat in mod butoanele ( info menu mute on/off constant) si am dat factory reset si acum cand vreau sa dau cautare canale imi zice ca aceasta functie nu e disponibila

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ca să nu te chinui să trimiți aparatul în service, te sfătuiesc să mergi la magazinul de la care l-ai luat si să cauti sa vb. cu un angajat mai "intre patru ochi" si să-i spui că ai nevoie de cineva priceput ca să-ti regleze tv-ul. Si asa scapi de bătăi de cap.
Sau te chinui tu să-l faci; asa mai inveti câte ceva despre el.

Mai poti aștepta, că poate cineva are sau a avut tv inteligent și poate să iti răspundă.
Din (ne)fericire, nu am smart tv, si nici eu nu sunt smart ca să te pot ajuta cu mai mult. happy