| Anonymus3000 a întrebat:

Am un galaxy ace plus si am niste intrebari pentru el.

1) Am intrat pe google si am dat search la ceva si acum cand intru in google jos acolo imi apare ce am cautat, ca un istoric. Cum fac sa sterg acel istoric? Sa nu mai arate ce am cautat?

2) Am avut niste aplicatii pe el apoi le-am sters si am pus altele dar s-au dus pe alta pagina si pe pagina anterioara mai era loc si acum arata urat. Cum pot muta iconitele dintr-o pagina in alta? De pus pe desktop e usor ti apasat si gata dar sa o mut pe alta pagina cum fac?

FUNDA

2 răspunsuri:
| thekillercatalin a răspuns:

1.acolo jos la google la fiecare scrie in dreapta elimina sau cv de genul
2.dai pe partea aia luminata de jos in stanga si scrie acolo editeaza si cand vrei sa muti cv tine apasat pe el si mutal dintr-o parte in altawinking

| Anonymus3000 explică (pentru thekillercatalin):

Nu am asa ceva Mai exact unde este luminita aia jos? Eu am galaxy ace plus Tu ce tel ai?