| mihay198722 a întrebat:

Sal TPU, am un procesor la laptop model LF80537 T1600 Intel R 1, 66 ghz/1M/667 intrebare mea este...e dual core sau single? pe laptop scrie dual core, dau funda...ms

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Intel® Celeron® Processor T1600
(1M Cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB) e dual core.

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Păi dacă scrie pe carcasă că e dual, tu ce crezi că e? Acum pe bune...

| mihay198722 explică:

Am intrebat doar pentru ca am crezut ca a fost schimbat.ms mult pentru ajutor

| Codexx a răspuns:

Click dreapta pe Computer-Properties si aflii acolo toate detaliile, inclusiv daca e dual core sau nu!