| costy20br a întrebat:

Cine stie ce coduri sunt la sopcast pentru posturi tv online romanesti, protv antena 1 etc. Dau funda pentru raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Confirm faptul ca sopcast e nefunctional. Posturi tv care pana acum nu aveau probleme au generat o eroare legata de sopcast. Pana nu se rezolva situatia, nu poti face nimic. Doar sa astepti sa se remedieze serverul.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Am gasit care e problema! Uite cum procedezi:mai intai sa dezinstalezi vechiul program SOPCAST de tot, apoi cauti la GOOGLE,, Descarca SOPCAST versiune noua", apoi vezi ca gasesti la versiunea noua (sopcast 3.9.3) si intri in siteul asta si apoi sa descarci, dupa descarcare si instalare si sa faci proba acolo, vei vedea ca functioneaza din nou! Sper ca te-am ajutat, ca am avut si eu aceasta problema! Bafta si sanatate la toti!

| untu a răspuns:

Inca ceva, la SOPCAST nu e nevoie de coduri, dar functioneaza gratuit! acceseaza cont anonimat si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sopcast-ul nu mai functioneaza de vreo 3 zile! ce sa faci cu codurile daca serverul are probleme?