| kuviCk a întrebat:

Unde pot vedea TV online? ( posturi romanesti de ex.: ProTV,Antena1, Realitatea,Antena 3 ). Pe ce site? Vreau sa NU instalez nici un plugin daca se poate si sa nu fie necesara folosirea internetului explorer. Am Firefox. Deci vreau sa vad cu Firefox.

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Www.CoolTVnet.online dar iti trebuie sa istalezi si VLC-setup-exe, VLC-2-0-7-win32.exe

5 răspunsuri:
| kuviCk explică:

Ofer Fundaa!

| Bianca306 a răspuns:

Pai pentru fiecare este un site special :
pro tv : http://stirileprotv.ro/
antena1: antena play ( trebuie sa platesti abonament 10 lei) sau antena1.ro
realitate : http://webtv.realitatea.net/live
antena3: tot antenaplay ( e impreuna cu 1 si 2 daca vrei sa iti faci abonament vezi mai multe) sau antena3.ro
eu ti-am spus stirile care le poti vedea in reluare, dara daca vrei sa le vezi unele din ele trebuie sa platesti iar pentru pro tv e voyo.ro ( sti normal) deci cam trebuie plata la ele daca vrei sa le vezi ca lumea

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ce va...

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva... dar ce sa-ti zic spor in continuare

| andyselena a răspuns:

Cool tv.net