| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU eu am auzit pana acum de screen shot care face o poza stiti voi oricum am vaz ca in unele filmulete de pe youtube aparea un program si am gandeam daca in loc de screen shot exista programul care poate filma si face un film cand tu umbil pe pc adica fara sa mai folosesc camere e >adevartat?

Răspuns Câştigător
| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Da normal programul se numeste fraps inregistreaza video si audio insa trebuie sa il cumperi insa o mica cautare pe situl ce servarele in spatiu poate ajuta sau pe orice alt servar dela care incurajeaza pirateria

4 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Aici este cel mai bun si cel mai usor de utilizat http://programebune.blogspot.ro/2012/06/program-de-facut-screenshoot.html

| alin_9439 explică:

Mersi mult am un cont si deja il am in pcbig grin

| alin_9439 explică:

Auziti eu apas F9 sa incep filmarea dar nu se intampla nimic am o versiune full HD pot fima 10min si nu stiu cum sa facsad