| Eusuntaici a întrebat:

Calculatorul meu o ia razana.Ma jucam sims, iar deodata a inceput sa scoata un sunet ciudat cum ar tipalaughing. Eu i-am dat un restart si si-a revenit. Ce s-a intamplat? L-am curatat de praf. Fundaa

4 răspunsuri:
| MissCrissuli a răspuns:

Pai... sunet ciudat. hmm thinking ca sa stiu sa iti raspund trebuie sa imi raspunzi la intrebarea asta :
Ai Avira Antivirus?

| MissCrissuli a răspuns:

Daca ai avira antivirus inseamna ca iti tipa incontinuu deoarece iti detectase virusii jocului

| cosmin_6666 a răspuns:

Daca scoate un sunet mai ciudat(bipaie) inseamna ca placa video s-a stricat sa se va strica in curand. dar cand ai cratat de praf calulatorul poate ai miscat o placa (video, de sunet, de baza)
Fundaa?

| mariaa05 a răspuns:

Cred ca jocul era de vina.Mi s-a intamaplat si mie.