| AndreiCristian865 a întrebat:

Sal TPU,
mai demult mi-am facut un id de mess : andy_stiintza70@yahoo.com, si nu am mai intrat mult timp pe el si acum nu pot sa mai intru pe facebook ca zice sa confirm emailul si asta e emailul dar a fost dezactivat ca nu am mai intrat pe el. ce sa fac? ca nu mai merge sa intru pe fb ca nu pot sa intru pe email! :S
va rog spuneti-mi ce sa fac

1 răspuns:
| CherryPau a răspuns:

Nu stiu dar mie pe vechile mele conturi yahoo imi arata o pagina si scria re activeaza contul sau ceva de genu. incearca sa e loghezi pe mail nu pe mess. Sper ca o sa gasesti!winking