| florin422004 a întrebat:

Am o pagina de Facebook, dar trebuie sa confirm un e-mail pus la intamplare de mine(florin2004@yahoo.com)pe cand eu il am florin422004@yahoo.com.Nu merge! Acum zice ca am trimis a toata lumea de pe Facebook! Ce s-a intamplat? Celalalt cont(florin422004@yahoo.com)m-i s-a dezactivat! Credeti ca s-a intamplat de la confirmarea e-mail-ului? Apropo, nu pot nici sa sterg prieteni dar macar vorbesc prin mesaje dar nu pot sa intru pe chat. crying Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Anonymous112 a răspuns:

Nu. Daca facebookul este pe un id care a expirat sau nu a fost creeat.

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Da'i mail aluia la florin2004 sa'it confirme daca vrea. Si alta data nu mai fi destept.
Bafta

| Anonymous112 a răspuns:

Salut, Fa un id cu florin2004@yahoo.com si o sa mearga. FUNDA

| florin422004 explică (pentru Anonymous112):

Stiu... dar pot recupera si altfel?