| alex_3858 a întrebat:

Sal TPU, mi-am instalat windows 7 ultimate 32 bit pe un laptop, dar nu gasesc placa video pentru windows 7, am incercat sa instalez placa video pentru windows xp dar nu merge pe windows 7, placa video se numeste Intel 855GM/855GME,m-ati putea ajuta spunandu-mi de unde o pot downloada, dau funda...

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Intra aici sa-ti scaneze pcul cei de la nVIDIA si iti spun ce driver iti trebuie http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us

| Gas a răspuns (pentru Gas):

Intel 855GM/855GME ii gpu de pe placa de baza, iti trebuie driverul pentru placa de baza.

| alex_3858 explică:

Mersi gas...me-i fost de mare ajutor

Răspuns utilizator avertizat