| anonim_4396 a întrebat:

Sall ! Aiti putea sa ma ajutati cu un lucru ? Vreau sa imi cumpar un telefon cu tastaura full qwerty ce imi recomandati dintre nokia c3 si allview q1 g3t ? Vreau sa mentionez ca nu vreau sa dau mai mult de 5 milioane . Multumesc anticipat .DAU FUNDA !

Răspuns Câştigător
| VladGangstaBoy a răspuns:

Eu iti recomand Allview deoarece am avut si eu unul,o varianta mai veche, dar sunt niste telefoane beton, si difuzorul de la acest telefon e unul tare rau!

3 răspunsuri:
| Cipy23 a răspuns:

Din cate am vazut in specificatile acestora, as opta pentru Allview q1 get

| SilviuB9 a răspuns:

Nokia clar

| Mirea_Emilian_1994 a răspuns:

Mhhm daca e sa alegi intre cele 2. Alege C3-u clar.
Allview nu e firma.
Daca nu ia Samsung C 335 Chat.winking
E un telefon excelent full qwerty.