| T0X1kSkuLL a întrebat:

Sall am instalat Gta 4 si am intrat in el mi-am facut cont pe windows Live ala si acu nu merge sa joc adica eu ma loghez imi zice ca Windows Live trebuie sa instaleaza niste updateuri si le instaleaza ma scoate din joc astept 1 min pana se descarca si ma baga in joc dar cand dai PLAY imi cere sa ma loghez din nou si ma loghez si tot asa imi zice sa trebuie sa downloadeze iar update daca dau ca refuz si dau sa intre in joc, intra imi arata imaginile cu aia sicand scrie acolo jos in colt dreapa START NEW GAME ma scoate si gata nu maI face nimic. crying Oare dc? va rog spuneti-miiiii FUNDOI!

1 răspuns:
| PaulGame30 a răspuns:

Dezinstaleaza jocul. si instaleaza-l de pe acest link:https://drive.google.com/file/d/0B_rgZXFwz66JV2xGRWw0VW1tX00/view o sa iti miarga