| neagumihai96 a întrebat:

Cum pot juca GTA IV pe steam? Acum 2 zile mi-am luat jocul cu inca 2 prieteni, ei au reusit sa faca jocul sa mearga daar eu nu. de cate ori intru in joc dau sing in in windows Microsoft live si imi zice downloading profile si apoi ca trebuie sa donwloadez un update. Dupa ce se termina updatul zice sa ies din joc ca sa instaleze updateul, il instaleaza intru din nou in joc si imi da aceasi chestie(sa downloadeze profilul si sa faca acel update din nou). Ce pot sa fac sa nu mai imi dea alea si sa ma logez in windows Microsoft live?

5 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Din cate stiu eu GTA 4 merge numai pe game for windows live.Eu nu n-am vazut pe steam jocul.Nu cred ca poti juca poti numai sa iti pui un shortcut in library la steam.

| Energyboy a răspuns:

Ca sa joci pe steam ai nevoie de jocul cumparat.Si ca sa joci pe game for windows live cand esti in meniu apesi pe home apoi dai in jos la create a new profile offline si gata.Si de fiecare data cand intri in joc trebuie sa apesi pe home apoi sa te loghezi pe cont.

| Energyboy a răspuns (pentru Energyboy):

In meniu la joc ma refer.

| TrolFrezze a răspuns:

Si eu am avut problema asta dar am rezolvat-o dar nu i-ti pot explica pe TPU... daca ai skype... poftim:
cosminflorentin2

| norbyblack15 a răspuns:

Exact asa imi face si mie.