| Pucca_5593 a întrebat:

Sall
am luat de pe un site. un skin pentru yahoo messenger 10 si am vb ceva timp cu el pus dar nu mult in jur de o ora si dupa aceea o colega. i-am cerut eu sa imi dea niste jocuri. de instalat. si mi-a trimis unul si l`am instalat si am inceput sa mah joc. am iesit un pic. si a intrat una pe mine. si mi s`a blocat tot yahoo`ul
mi-a dat chestia aia cu close. si am iesit. nu am mai putut intra in el decat dupa ce l`am instalat din nou dar de fiecare data cand ntru imi da de 2 ori messenger`ul si nu`mi apare bara de sus ca sa il pot misca sau sa`mi pun skin`urithinking
plus atunci cand vreau sa vb cu cineva. pot vb dar tot nu imi aprea bara de sus si nu pot iesi decat cu alt si f4 straight face
am incercat si un alt tip de messenger. 9`le si tot asa imi apareastraight face
ce e de facut?crying

1 răspuns:
| elena_4934 a răspuns:

Schimba windows-ul sau dezinstaleaza programu pe care l-ai instalat sa te joki happy fundita?