| andr3y_4285 a întrebat:

Sall.am o alta problema, dc cand vreau sa instalez messu'? nu mi se instaleaza tot? pe la jumatea instalari se blocheaza, si trebuie sa dau restart ca sa mai mearga pc-ul,,, plzzzz.

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Daca il instalezi prin "dintosul" alahee hee s-ar putea sa faca probleme din cauza ca il descarca atunci de pe net.Cauta si descarca tu de pe net executabilul, daca nu da un mesaj privat si te ajut eu daca nu stii de unde sa-l descarci(numa sa nu fie de pe site-ul lor sau acel "dintos" )

| Bogdanst a răspuns:

Cred, ca este din cauza netului, sau vb lui Lady.big grin

| Lady a răspuns:

Ai incercat cu alta versiune?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......n-exe.html descarca de aici sigur trebuie sa mearga