| mateivali98 a întrebat:

Sall
Am si eu un telefon LG GS290.Il am de vreo doua luni si i-am facut niste zgarieturi foarte deranjante.
Am cautat pe net o solutie pentru aceasta problema si am gasit Displex Polish.
Telefonul meu avand ecran rezistiv am incercat sa gasesc ceva despre relatia polish-tochscreen rezistiv dar n-am gasit nimic.
Ati incercat si voi solutia asta pe un ecran rezistiv?
Daca da, cum a iesit?

2 răspunsuri:
| ancutsa13 a răspuns:

Am incercat eu pe iphone si nu s-a intamplat nimic, sa stii. Foloseste-l linistit.

| mateivali98 explică:

Multumesc ca ai vrut sa ma ajuti dar iphone-ul are ecran capacitiv,
Acesta are rezistiv si banuiesc ca este o diferenta intre cele doua.
NU zic ca fix pe acelasi telefon sa fii incercat dar sa fie pe ecran rezistiv.
Mersi oricum.