| black1white a întrebat:

Sall.am un laptop hp g62 cu camera incorporata. windows 7.cum sa fac sa imi pot face poze cu ajut. camerei web? de unde sa o activez? multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici-->da click pe ALLOW si faci cate poze vrei tu cu webcam-ul incorporat de la laptop! Ai si efecte in dreapta pentru poze.
http://www.cameroid.com/snap.php
Bafta!

| ZuzaPinky120 a răspuns (pentru neluL):

L amine nu merge sa o downloadez...
cum fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate

| Drafters a răspuns:

Salut! Iti trebuie driverul de la camera web. Cauta pe Google HP G62 camera driver si ar trebui sa gasesti. Apoi deschizi programul si iti faci poze happy Sper ca te-am ajutat.