| gGrigore a întrebat:

Sall.
As vrea sa îmi iau o consola (ps4 sau Xbox one)
1.As vrea sa stiu care e mai ieftina.
2.Ca sa ma joc mp adică online ce trebuie sa plătesc (exemplu, la ps4 trebuie sa an ps plus).

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ai alte 999 întrebări identice numai pe TPU...
1. lene sa cauți preturi?
2.normal ca la Xbox nu știe nimeni și asta deoarece nu e nimic nou. La Xbox se plătea din 2005 sa te joci multiplayer. La PS a fost obligatoriu abia cu ps4 sa plătești dacă vrei multiplayer.
Ps: cauta pe net cat costa Xbox live gold ca ala îți trebuie și pe cate luni

2 răspunsuri:
| adi787 a răspuns:

Am avut si ps si xbox da iti recomand un ps4 ca e cu 100$ mai ieftin si e mult mai bun(cand spun bun ma referer la tot ceea ce cuprinde, uitate la specificatii si compara-l cu xbox one) nu stiu exact cum e multiplayer la ps4 desi eu stiu sigur ca e gratis eu la xbox 360 trebuia sa platec pentru multiplayer, deci ia-ti un ps4 si nu o sa regreti.

| ImTheBest23 a răspuns:

Found the working one generator of coins and gems and theres nothing to download. Its here http://clashofclanshackunlimitedgems.com Just try it and you will see!(ZaKrvCOc6p)