| Burghiu_Sorin_1990 a întrebat:

Sall baieti si fete deci as vrea sa stiu de ce nu imi apare nimic cand conectez telu la pc inainte imi aparea casata aia dar acu nu imi mai apare numic.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cablul de date este afectat, sau ai o chinezarie buna de nimic.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Probabil usb-ul tau este defect sau cabul are ceva. Poti incerca sa il bagi in alt usb sau sa intrii in setarile telefonului.

| tacitacitaci a răspuns:

Sau daca ai telefon pe android poti incerca o chestie:
Settings->Sd card& phone storage-> bifata mass storage only si
Settings->Applications->Development->USB debugging debifat