| Danyella94 a întrebat:

Sall! cineva ma tot suna cu nr privat cum as putea sa aflu numarul? daca sun la 444 la orange ma pot ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Prin metode obisnuite nu se poate afla numarul. Dar daca as fi in locul tau ori l-as taxa (i-as raspunde) ori (dar asta depinde si te ce telefon ai ) unele telefoane au o functie prin care nu se accepta apelurile de la alti utilizatori cu exceptia celor din agenda ta.

O seara buna!

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Nu pot sa te ajute cu nimic

| Terapeutul a răspuns:

Nu, nu te vor ajuta cu nimic.Trebuie depusa o cerere la politie si pus telefonul sub urmarire.