| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,de maine intr-o saptamana imi cumapara ipod touch 4th generation si as vrea sa stiu si eu mai multe despre el, dau funda celui mai bun raspuns.Deci spuneti-mi si mie cateceva despre el sa stiu pe ce dau banii

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sports a răspuns:

Am si eu Ipod Touch4 si seaman cu Iphonul.
Numai ca Ipodul nu are ecranul retina display nu are un procesor la fel de bun si nu poti suna de pe el.
In rest e la fel.
Dunda big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Săsăran_Dragoș_1996 a răspuns (pentru Sports):

Are Retina Display, dar nu este la fel ca cel de la iPhone. Diferenta majora e doar la procesor (nu se observa asa tare intre varianta 32 GB si iPhone) si faptul ca nu poti suna. happy

Răspuns utilizator avertizat