| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,de unde pot downloada android 3.2.1 sau 3.0? eu vreau daca se poate.img. Funda

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Sa intrii pe mess, iti dau versiunea 3.0 honeycomb

17 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce vrei sa le folosesti?

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru adrianboss2011):

La c eil folosesti, vreis a faci update pentu o tableta, ceva, sau vreis a pui pe un pc, ca sa probezi aplcaitii, a sta nu inteleg. Eu cred ca tu nu intelegi, nu stii ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru adrianboss2011):

Pai asa trebuia sa spui. Acum sa iti explic, aici nu e ca si windows-ul pe pc, sa descarci si pui, ai 2 variante, fie oficiale, fie neoficiale. Despre ce tableta este vorba, ca iti pot spune daca poti sau nu sa faci acest update pe care il doresti

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

O s afie distractiv, de-abia astept

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ice nu poti pune, dar poti face update la android 4.0

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru adrianboss2011):

Dar nu poti pune 3. x, ma rog, parca vad un brick, dar pana la urma faci ce vrei, e tableta ta

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu, da-i funda cluilalt uilizator, poate el "te ajuta" sa te apropii de visul tau(brick). Nu ai cums a pui Honey deoarece: nu este dezvoltat de prodcuator, develoepri nu sunt, si este mai lent decat ics, asa ca din nefericire nu ai ce s afaci.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru adrianboss2011):

O las balta, nu intelegi, ti-am explciat in 100 feluri ca nu-s e poate, dar cand reusesti sa ma anunti si pe mine. Stii cand o sa reusesti, c and o sa fi programatoor si o sa cunosti la perfectie java si c, precum si linux, ca sa rrezolvi probleme din portaare, sa ma anunti si pe mine daca reusesti, dar nu o sa fie prea curand, am eu senzatia asta

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ok, cum zici tu, si nu sunt copil, dar te rog sa ma anunti can reusesti, daca vrei, ceahr sunt curiosraised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat