| adrianboss2011 a întrebat:

Sall exista vreo aplicatie de iphone ca la ipad...adica cand il intorc sa se intoarca si meniu

17 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Go launcher ex

| BubblesBlossom a răspuns:

Buna, pai exista, si de obicei e printre primele la app store

Răspuns utilizator avertizat
| LMV01 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Daca tot stii mai multe despre iPhone. Muzica cum se baga pe el?

Răspuns utilizator avertizat
| LMV01 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Reusesc sa pun tot. ii dau sync dar si pe telefon imi apare sync dar dupa nu gasesc muzica nici in iTunes nici nicaierisad

Răspuns utilizator avertizat
| LMV01 a răspuns (pentru adrianboss2011):

IPhone 4 4.3.5 am reusit sa pun muzica. dar daca imi spui cum o si sterg e foarte binebig grin pentru ca am pus ceva de proba sa vad daca merge si vreau sa sterg... si cu aplicatia care o cauti tu s-ar putea sa o gasesti la Game Center daca ai account. mersi mult baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| LMV01 a răspuns (pentru adrianboss2011):

De obicei in Game Center mai da si aplicatii... update pot face din itunes de pe pc?

Răspuns utilizator avertizat
| LMV01 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Am dat update si am intrat in alte belele... da-mi un id de mess sa-ti explic ce am patit poate ma poti ajuta. mersiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| LMV01 a răspuns:

Meniul nu. doar cand intri in aplicatiiwinking bafta

Răspuns utilizator avertizat