| malina1 a întrebat:

Sall.Funda pentru cel mai bun rasp.am o problema cu yahoo messenger.inainte nu aveam probleme folosesc yahoo messenger 11 si de curand cand vreau sa intru pe mes imi spune ca nu imi merge netul nu pot intra pe nici un id.L-am sters si l-am instalat de doua ori dar nu merge nu stiu ce sa mai fac. Sper sa ma puteti ajuta
Scuze de categorie dar e urgent

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi daca te ajuta: http://tiny.cc/5oalhw

| Bizzle a răspuns:

Pai si mie mi se intampla la fel nu stiu din ce caua mai exact dar poti incerca sa incerci de mai multe ori si te conecteaza la un moment Dat....sau ai umblat pe la setari din inamplare. sper ca ti-am fost cu putin de folos.

| Andrada003 a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie.Nu te ingrijora este de la intrenet probabil, dar dupa cateva zile iti va merge.Mie asa mi s-a intamplat.winking
Sper ca te-am ajutat.Pa pa! :*

| Botosel22 a răspuns:

Depinde si de windowsul pe care il ai. Poti sa dai click dreapta pe messenger dai proprietati - Compatibility si bifezi casuta in care scrie Run this program in compatibility for. Apoi aplly si ok. Sau daca nu uitate daca ai data si ceasul corect