| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema am instalat yahoo messenger creca de vreo 10 ori da de fiecare data imi spune ca e de la net inainte nu am avut niciodata problema asta pe email merge sa intru da eu vreau pe yahoo messenger 11 si imi zice asa Se pare ca o problema posibila temporara afecteaza setarile deconexiuni, da am astept de o saptaman [Scuze Categoria]Funda Celui care ma ajuta

1 răspuns:
| MascululAlphasiBeta a răspuns:

Il ai instalat in mai multe instante. ia iconita din all programs cu drag and drop si pune-o pe desktop(va trebui sa o stergi pe cea pe care ai deja acolo).Da-mi funda daca merge. Daca nu,da-mi funda ca am facu efortul sa-ti da o idee sau ca am poza shmekera,sau id misto, etc, dar da-mi funda repede.