| H3li0S a întrebat:

Sall, imi tot da oa eroare la toate programele, jocurile care vreau sa le deschid, si aceea eroare este asta: "To find a version your PC, check with the software publisher"
ma poate ajuta cineva?
am uitat sa spun ca merg deschise cu run as administrator dar ma enerveaza sa le deschid asa

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai si despre ce aplicatii e vorba?
Esti pe contul de administrator?
Daca inchizi UAC ce se intampla?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| H3li0S explică (pentru neluL):

Am windows 8 si la apsolot toate aplicatile imi da eroare asta am incercat sa desactivez UAC-ul dar nu imi deschide control panel-ul (apare aceea eroare) am incercat sa intru si in msconfig sa-l dezactivez, iar eroarea aia...

| neluL a răspuns (pentru H3li0S):

Logheaza-te pe contul de administrator si apoi incearca sa dezactivezi UAC.
Eroarea iti apare la programele care sunt deja instalate sau la programele descarcate de tine si pe care vrei sa le instalezi?