| MariusSYK a întrebat:

Sall! La o placa de baza BIOSTAR GROUP p4m89-m7a care ii sunt driverele, ma intereseaza in special cel pentru net, astept raspuns, urgeent!

2 răspunsuri:
| JohnnY93 a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com si cand dai start the detection s-ar putea sa iti descarce un program il descarci. instalezi... si el o sa iti scaneze calculatorul/ laptopul si o sa iti spuna ce are si o sa iti dea toate detaliile despre pc. si o sa iti dea si driverele. :D

| MariusSYK explică (pentru JohnnY93):

Pe pc-ul acela nu am acces la internet si din cauza asta imi trebuie driverul pentru net deci nu pot sa il caut pe net