| bady a întrebat:

Sall lume. Am si eu o intrebare, mi-am descarcat Stereoscopic Player 1.8.1 (am si ochelari), dar cand vreau sa ma uit la un film 3D, player-ul nu imi face din doua imagini una, le pune in modul Red-Cyan si lasa asa. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Foloseste KM Player.

| bady explică (pentru K0sti):

Merge cu KM Player, dar sonorul e decalat. sad

| K0sti a răspuns (pentru bady):

Este decalat deoarece sunt mai multe cauze: setari ale player-ului, codec-uri, resurse putine ale sistemului. Daca filmul respectiv este in format HD, iti trebuie ceva resurse ca sa poti rula in conditii optime.