| Khero a întrebat:

Acum o luna am cumparat de la eMAG un Allview x2 soul style plus, am ramas putin dezamagit de acest telefon. Maine ( 04.06. 2016) este ultima zi in care pot sa il returnez, ceea ce o sa si fac. Procedura lor este sa fac un formular si sa astept un raspuns. Daca ei nu raspund pana maine, eu ce ma fac? Ultima data cand am fost in showroom-ul din Craiova, am auzit accidental o ceonversatie dintre un angajat si un client, pe aceasta tema, iar baiatul de la eMAG i-a explicat clientului ca ei nu pot sa ridice produsul faara acel formular. Si inca ceva, telefonul a venit cu o zgarietura pe rama, cei drept seamana a lovitura. Nu m-am mai dus cu el inapot la eMAG pentru asa ceva, dar acum imi este frica ca nu mi-l vor accepta. Telefonul este impecabil, l-am tinut in folie si husa, nu are absolut nimic. Care este procedura? Imi vor primi toti banii inapoi sau imi vor lua o anumita suma?

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ai dat 900 lei pe PETARDA AIA?
Telefonul este produs de catre "gionee elife s5.1" si costa ~400 lei in China!

| Khero explică:

Scuzati-mi greselile gramaticale, scriu de pe tableta.