| Badea_Valentyn_1998 a întrebat:

am niste casti cu microfon si cand inregistrez mi se aude vocea infundata castile cu microfon sunt prin usb

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin USB sunetul merge anevoios, cu calitate redusa, deoarece resursele USB sunt slabe pentrumedia.
Foloseste microfon (si casti) cu mufa jack si nu vei mai avea asemenea probleme.

| ScortSyndicate90 a răspuns:

Incearca sa cureti microfonul sau sa folosesti alt microfon...ori poate fi de la respectivul program nu stiu! Ce casti ai? Marca/firma?

| Badea_Valentyn_1998 explică:

Cannyon cine-chsu1b