| boNNeR a întrebat:

am o intrebare am windows 7 si cand deschid task manager si vreau sa scot ceva si dau end task imi iese din task imi zice ceva in engleza destul de lung ..si apoi imi da sa aleg intre cancel si end task dau end task si imi iese din task manager.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Da click dreapta pe procesul ce vrei sa il inchizi si dai end task, asa inchizi acel proces.

| boNNeR explică:

Stiu si eu asta dar imi iese din task cand ii da end proces happy