| Gaby405 a întrebat:

Am o intrebare. Cum imi pot schimba fontul la windows 7 ultimate adica sa nu mai am arial si sa am comis sans MS? fudsa pentru cel mai bun rs

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

Intri aici: Click dreapta pe Desktop/Personalize/Click jos pe Windows Colour/Advance apperance settings/Meniul Items

| Gaby405 explică (pentru iInfinityDarkness):

Si la aplicatii (google chrome, yahoo messenger, pokki, etc) cum fac?

| iInfinityDarkness a răspuns (pentru Gaby405):

La google chrome nu cred ca poti scrie cu font, doar cu scris normal.
La yahoo messenger:intri messenger-preferences-appearance-change fonts and colors si acolo alegi fontul, dimensiunea si culoarea.

3 răspunsuri:
| Gaby405 explică:

Si la aplicatii (google chrome, yahoo messenger, pokki, etc)