| SebyGuy a întrebat:

Am o intrebare de ce nu imi mai merg videoclipurile pe youtube dau pe un video si nu merge.

Răspuns Câştigător
| Dragonisgaby a răspuns:

Cel mai probabil din cauza flash playerului, cu celelalte motoare de cautare gen. internet explorer iti trebuia sa instalezi tu flash player dar daca ai google chrome acest motor de cautare il are integrat flash player happy
Normal nu are nimic daca ai instalat flash player si ai si google chrome (Cum am eu). Si eu am avut aceeasi problema dar eu aveam o versiune mai vech de google chrome si acea avea integrata tot odata o versiune mai veche flash player am dezinstalat chrome si am luat de pe net ultima versiune happy si gata. btw daca instalezi flash in pc si il ai si in chrome trebuie sa fie aceeasi versiune tongue
Sau alta problema poate la toate videoclipurile la care te-ai bagat tu au fost sterse de pe youtube tongue
Sper ca te-am ajutat happy