| tonecatalin a întrebat:

Fratilor am si eu o intrebare; de ce imi merge greu videoclipurile pe youtube?

1 răspuns:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ai latimea de banda ocupata si mai ramane putin pentru flash, pentru videoclipuri. Opreste toate programele ce tin de internet (messenger, utor.rent, si ce mai ai tu pe acolo) si vezi daca iti merg mai bine videoclipurile. Daca nici asta nu functioneaza, instaleaza si ultima versiune de Adobe Flash Player. Il gasesti aici: http://get.adobe.com/flashplayer/