| marian000 a întrebat:

am o intrebare vreau sa iau un telefon daca a luat 10000 si ceva in antutu e bine adica e performant telefonul? multumesc ofer funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru ce ofera telefoanele azi(adica cele de 2500+ lei ajung la scoruri de peste 35000, iar ce era de 2500 + lei in 2011 scoate cam 10000. ) e destul de putin as zice. Nici slab nu e, dar e departe de performant.

1 răspuns:
| 2Low a răspuns:

Daca a atins cat zici tu pe Antutu Benchmark, da este un telefon bun.
Un telefon foarte bun depaseste 18-20 000.