| TheHeineken a întrebat:

SalutTPU! am un telefon luat la abonament si vreau sa schimb telefonul! se poate fara sa apara probleme? ofer FUNDA!

6 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Da poti sa schimbi in orice telefon dar trebuie sa pastrezi cartela

| TheHeineken explică (pentru sodobar):

Dar daca trebuie sa o tai ca sa fie mai mica/ma duc la Orange ca sa imi dea alta cartela?

| sodobar a răspuns (pentru TheHeineken):

Toate cartele au aceeasi marime iar telefoanele sunt facute special cu marimea cartelei deci nu are cum sa nu intre cartela acolo, eu iti spun din propia mea experienta:am un abonament la Orange si am schimbat 3 telefoane iar cartela am mutat-o in care aveam nevoie

| sodobar a răspuns:

Te auzi ce vorbesti? toate cartelele au aceeasi marime, crede-ma ca mi-au trecut prin mana zeci de cartele

| sunrise009 a răspuns:

Nici o problema, corbesc eu cu ei pentru tine daca vrei, imi dai funda?

| TheHeineken explică (pentru sunrise009):

Si ce vorbesti tu cu ei ca sa stiu daca iti dau funda sau nu?( ce ii intrebi?)