| DjDOCALyN a întrebat:

am o mica intrebare! am un telefon Sony Ericsson xperia x8, un laptop cu antena wifi, o alta antena wifi portabila. Faza este ca nu am modem eu prind internet de la vecinul prin antena portabila si as vrea sa imi mearga internetul si pe tel. Daca stiti vreo metoda va roog... a si inca cv am windows xp sp3! FUNDOI!

3 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Iti activezi wirelessu pe telefon si cauti reteaua, te conectezi si intri pe net

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Du-te in meniul the Wireless & networks apoi acolo vezi reteaua Wi-Fi si dai add wifi network