| jupiter530 a întrebat:

Sall TPU am o problema cu mouse-ul meu A4tech.Cand dau click stanga NORMAL imi da dublu click si nu stiu de ce.click dreapta merge normal doar click stanga are problema asta.Aseara nu avea nimic si de dim parca a luat-o razna.

Ce pot face sa mearga iar normal? PLZ HELP FAST.DAU FUNDAAA la cel mai folositor rasp(adica cel care ma ajuta sa imi repar mouse-ul)

SCZ CATEGORIA DAR E CEA MAI DES VIZITATA.

Răspuns Câştigător
| Chriistos a răspuns:

Daca ai jucat ceva unde trebuia sa dai de multe ori click stanga(WoW, Cs, Metin etc.), cumpara-ti altul.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu poti face sex pana nu rezolvi problema cu mouse-ul sau cum?

| sebilici a răspuns:

Deci noi trebuie sa intelegem ca tu faci sex cu mouseul?

| jupiter530 explică (pentru sebilici):

Da ma si mouse-ul era matawinking

| sebilici a răspuns (pentru jupiter530):

Ehh nu ma iau eu de mata aia nespalata da zii sa nu se mai dea cu atata ruj pe buze ca imi face curcubeu pe p&&a happy

| jupiter530 explică (pentru sebilici):

Eu de zis ii zic in mm dar partea najpa e k u n-ai cum sa-i zici u ma.ta sau lu tac.tu pentru ca nai asa cevatongue