| Gaby405 a întrebat:

Am o problema cu windows 7 professional.Mi-am instalat speedunmypc si cand i.am dat restart nu mai aveam niciun efect (minize,marimize, etc...) ce sa fac? (nu vreau sa instalez din nou windows-ul (am facut un alt cont pe laptop si acolo le am pe toate)

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Click dreapta pe my computer ->proprieties
advanced system settings->

http://www.question-defense.com/......erties.gif

primul buton setting->
bifeaza
let windows choose what's best for my computer
http://support.lenovo.com/......ptions.jpg

aplly ->ok

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Stii macar cu ce se mananca acel program? El iti optimizeaza sistemul pentru a merge cat mai repede. Tie acest program ti-a lucrat in registri de unde ti-a oprit ceea ce nu era neaparat necesar, iar printre procesele oprite se aflau si cele care iti dadeau acea transparenta la ferestre (mai exact, ti-a oprit visual effects de la Windows Aero).

| Gaby405 explică:

P.S. daca va ajuta sa intelegeti: este ca tema windows 7 basic numai ca am transparenta la toate ferestrele